Перейти к публикации
Playdeon Forums

RomanUA

Members
 • Публикации

  304
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  2

Последний раз RomanUA выиграл 14 августа 2019

Публикации RomanUA были самыми популярными!

Репутация

8 Neutral

О RomanUA

 • День рождения 12/02/1986
 1. идейка

  А тепер до діла, пишемо закони, по них калічимо, конституції як опора, і тупо забули що таке "по людськи", "по-простому", а як би було правильно, в кожного своя історія, свій так домовити твін-пікс, і чому б не вїбати по справжнім кореням і так далі і тому подібне. Вот получили Ви над кимось перевагу у всіх її аспектах, маєм фейкове відчуття достоінства яке тільки ще більше розїдає, а той над яким перевага грузне в гамні.
 2. идейка

  Однозначно диверсии отделов аналитики и стратегов, куда автоматически и попадают все письма от меня ))) что ж они уже успели задумать ?))) прослушка когда мобильный был поруч и иНЕТ деятельность в помощь )))
 3. идейка

  бунти, перевороти, замєси і не тільки а хз мейбі )) та то пофік - зато розвали підкоси пропаганда бунти діла дрова ))) така йня коштує кешу але і трошки ризиковано ) нон-стоп перевороти зміна влади, макрухи, гори трупів, ізбієніє російських дітей - перспектива пздц ))) охота на чуттєвих індіго по борделям гг))) це я про свій блог https://ckeshatk.blogspot.com - на одних тільки фільмах можна нарулити, п.с. я не тітушка але та Ваша пропаганда так вкурвила шо ну його ннах ))
 4. идейка

  КГБ завянуть з часом не навербувавши нових, але доля багна їх не влаштовує, допомагає їм в цьому фан-клуб, так чому б не підмутити їх фільмами. Прикро чути від СБУшника слова "жінка небита як коса неклепана", або ж що могло залишитись від бендерівців за часи правління КГБ. Лізуть гроші в Україну і лізуть і каналами в Россію - там плюсове ВВП а Україна вгрузає в борги. Вже некажучи про работоргівлю і тому подібну йню. Основний їхній фокус - намутити їні руками інших і прискакати рятівниками.
 5. идейка

  тут була реклама для ватікану - як один з варіантів
 6. идейка

  маю підозру що мене вербує російська розвідка та обробляє
 7. идейка

  КГБсти-інтелектуали http://prntscr.com/os9pf2 Людина постійно міняє ніки, глузує з інвалідів, представляє себе як Богдан Антонюк, також по деяким даним Вікторія Антонюк його жінка https://www.facebook.com/vika.antonjuk/ чат знаходиться за адресою http://bizarre.kiev.ua/ Львівська кімната, маж місце переслідування по скайпу та по іншим чатам, ось один з його скайпів, в теорії людина не бідна(bomberman121). В разі чого вибачаюсь за даремне згаяний час. Також слід додати що в сімї мали місце постійні побої, батько екс-мент Зборомирський Олександр Борисович бив так шо нелишалось слідів, плюс ніхто не заступався, матір засовував головою в воду і тому всяка подібна херня Також мій батько Зборомирський Олександр Борисович судячи з розмов в свій час відмазав такого собі Кулика(психіатр на Кульпарківській) від зони, на данний момент Кулик стягує зі студентів взятки по 100 євро за залік а то і більше, що в свою чергу калічить як Україну вцілому так і вбиває віру в краще майбутнє вже некажучи про те як потім будуть лікувати такі лікарі. Також батько в свій час хвалився з звязками з КГБ, говорив що вони інтелектуали(відносно недавно), плюс судячи з розмов має звязки в сбу.
 8. идейка

  І що в нас получається - тільки почали нормально пробувати з часом заступатись за власні країни - одразу зміщення, вибори і т.д.. Типу змучились, просувають інших, і так не тільки з президентами. І тут виходить фараон(ось Вам текст для речі). Чорновіл скажімо ненавидів тексти для промов а називав речі своїми іменами. Можуть шифранути зміщення під свалювання за бугор з кешом і не тільки. Кеннеді скажімо. Десь хіппі в США ділись а могли б виступити чуть не новим етапом еволюції в перспективі. І такого лайна повні штани. Чи скажімо ми Вам поможем сховати голову держави. Забивають всякими прихованими системами правління і у всіх народів параноя і свого роду психологічна тюрма захоплення. Звідки мля ?)
 9. идейка

  чи 6уло Тимошенко вигідно траванути Ющенко і зро6ити з нього ходульку і взагалі на які фронти вона грає насправді. сумуєш за втраченими ангелами ? а шо ти зробив шо6 почитати їхню память, і чи хотіли 6 вони шо6 ти таке виписував ?
 10. идейка

  например то же причастие подмучивают так что все облизывают ту же ложку - ето еще покруче мешанки будет барной встоораз
 11. идейка

  анонимус Вас подмучивают на задержку )))
 12. идейка

  п.с. люцыфер он же много поточный расклад с основной целью от мин. обороны походу ну или как-то так )))
 13. идейка

  руки опустились ? может кто етого и добивался ?))) руки никогда не опускаются воистину братья по пингу )
 14. идейка

  и вот вопрос - где еще мог пороботать люцыфер ))) ватиканский в рамках потери економического потенцыала США ?) или я знаю как будет лучше и я хочу попомагать ?))) и конфликты между ними, уже не говоря о тупом желании мести ))) во ) и вообше нефик косить под анонимус ))) паливно чуток ))) и кто всобачил идею то а ?(((
 15. идейка

  бежные анонимус повелись на всякую йню и на затягиваивание времени и наигрывание на стратегиях, сраные выслужытся показатся, зря вы ето прокси похерили копачи ))) ну или новая форма как в рембо во ))) ггг ))) https://ckeshatk.blogspot.com/
×